
Aquacel Foam schuimverband niet-adhesief 5 x 5 cm
Convatec Aquacel Foam schuimverband is een niet-adhesief verband van 5 x 5 cm, ideaal als secundaire dekking voor AQUACEL® Extra™ of AQUACEL® Ag+ verbanden. Het biedt effectieve bescherming en absorptie voor diverse wondtypes.
Specificaties
Productinformatie
Efficiënt wondmanagement met Convatec Aquacel Foam schuimverband
Convatec Aquacel Foam schuimverband, met een afmeting van 5 x 5 cm, is ontworpen voor gebruik als een niet-adhesief secundair verband. Het biedt een uitstekende dekking voor AQUACEL® Extra™ of AQUACEL® Ag+ verbanden en is ideaal voor het bevorderen van een effectieve wondgenezing.
Voor wie is het Convatec Aquacel Foam schuimverband geschikt?
Dit schuimverband is geschikt voor patiënten die een betrouwbare secundaire dekking nodig hebben voor hun AQUACEL® wondverbanden. Geschikt voor diverse wondtypen, biedt het een comfortabele en beschermende oplossing voor zowel medische professionals als patiënten.
Kenmerken van het Convatec Aquacel Foam schuimverband
- Niet-adhesief schuimverband
- Geschikt als secundair (cover) verband
- Compatibel met AQUACEL® Extra™ en AQUACEL® Ag+ verbanden
Gebruik van het Convatec Aquacel Foam schuimverband
Het verband dient te worden aangebracht over een AQUACEL® wondverband voor optimale wondbescherming. Volg de instructies in de bijsluiter voor een correcte toepassing en maximale effectiviteit. Het is essentieel om de gebruiksaanwijzingen nauwkeurig te volgen voor veilige en effectieve wondzorg.
Veelgestelde vragen

