
Dauerbinde K compressieverband - 8 cm x 7 meter
De Dauerbinde K compressieverband biedt optimale steun en compressie voor diverse medische toepassingen. Met een rek van 175% en wasbaar tot 15 keer, is dit duurzame verband geschikt voor veneuze insufficiëntie en oedeem. Inclusief 2 bandageclips.
Kies je items (1 / 2 geselecteerd)
- 8 cm x 7 meter105905€ 4,50 excl. · € 4,91 incl. btw
- 10 cm x 7 meter105900€ 10,00 excl. · € 10,90 incl. btw
Specificaties
Productinformatie
Duurzaam en betrouwbaar compressieverband met Dauerbinde K
De Dauerbinde K compressieverband is een hoogwaardige lange-rekzwachtel, ideaal voor compressie, fixatie en ondersteuning van lichaamsdelen. Met een rekbaarheid van 175% is dit crèmekleurige, dicht geweven verband ontworpen voor langdurig gebruik en kan het tot 15 keer gewassen worden op maximaal 95°C.
Wie heeft baat bij Dauerbinde K compressieverband?
Dit compressieverband is perfect voor mensen met flebologische en lymfatische indicaties zoals spataderen en veneuze insufficiëntie. Ook geschikt voor het verlichten van oedeem, biedt het een herbruikbare en wasbare oplossing die professionele zorgstandaarden ondersteunt.
Kenmerken van Dauerbinde K compressieverband
- Lange-rekzwachtel met ca. 175% rek
- Geschikt voor compressie en fixatie van verbanden
- Ondersteunt en ontlast lichaamsdelen
- Herbruikbaar en wasbaar tot 15 keer
- Geschikt voor flebologische en lymfatische indicaties
- Crèmekleurig, dicht geweven, permanent elastisch
- Geweven in ribbelbinding en opgerold
- Hoge rustdruk en goede aanpasbaarheid
Gebruik van het compressieverband
Het verband wordt aangelegd in overleg met een arts, bij voorkeur 's ochtends voor het opstaan. De wikkeltechniek moet zorgvuldig worden toegepast om huidnecrose en zenuwbeschadiging te voorkomen. Het verband biedt beste ondersteuning wanneer de druk afneemt van voet naar knie. Voor maximale gewrichtsbeweging moet het verband met de voet in een rechte hoek worden aangelegd.
Veelgestelde vragen
Meer uit deze categorie
Alles in Compressiezwachtels
Urgo K2 Lite korte rekzwachtel maat 2
Cutimed Sorbact kompres met gel 7,5 x 7,5 cm
Coban compressiezwachtel huidskleur 2,5 cm x 4,57 meter

Coban compressiezwachtel huidskleur 7,5 cm x 4,57 meter

Noba pretape 27,5 meter x 10 cm

Coban compressiezwachtel huidskleur 5 cm x 4,57 meter

Panelast zwachtel 2,5m x 10cm per 60 stuks

