De gevolgen van het coronavirus breiden zich steeds verder uit en uiteraard hebben wij bij Plastimed maatregelen getroffen om u als klant zo goed mogelijk van dienst te zijn.
Onze kantoormedewerkers werken daarom zoveel mogelijk thuis maar blijven uiteraard telefonisch en via e-mail beschikbaar. Uw aanvragen zullen wij gewoon in behandeling nemen.
Houd er rekening mee dat zendingen langer kunnen duren dan u normaal gesproken van ons gewend bent.
€28,50
excl. btwKlanten beoordelen ons met een 10 op Kiyoh
Gratis verzending vanaf €150,- excl. BTW
Voor de professional en consument
Binnen 14 dagen gratis retourneren
BD Plastipak spuit 50ml is een 3-delige spuit bestemd voor het toedienen van vloeistoffen.
Plastipak spuiten zijn uitgevoerd met een rubber afdichting rond de conus waardoor de spuit soepel en lekvrij beweegt.
Het luer lock systeem voorkomt dat de naald loskomt van de spuit bij gebruik van bijvoorbeeld dikke injectievloeistof of bij het terugtrekken van de spuit uit het lichaam.
De BD Plastipak spuiten zijn ook verkrijgbaar in verschillende afmetingen:
Kijk voor meer informatie over BD producten op Home (bd.com)
BD
30382903008651
60
300865
50 ml
Ja
Nee
Jazeker, we hebben nog voldoende capaciteit om alle bestellingen af te handelen. Het kan wel zo zijn dat het drukker wordt bij onze bezorgdiensten, omdat steeds meer mensen online bestellen. In dat geval kan het voorkomen dat je tijdelijk niet kan kiezen voor bezorging op de volgende dag, maar één of twee dagen later.